Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

За нас

Home  >  За нас

Company profile

Priva Tech е енергична компанија со силна инженерска позадина и долгогодишно искуство во водечка индустрија за дисплеи, која главно се фокусира на креативни производи и нова област на примена на предводениот дисплеј. PriVa не се фокусира само на технологијата на Led дисплејот, туку има широка визија за поврзаната технологија за подобрување и надградба. Фабриката на Прива лоцира во прекрасна и тивка нова област: Нанша Гуангжу, која опфаќа над 6.000 квадратни метри. Со помош на комплетна серија напредни машини и софистицирана опрема што го опфаќа целиот спектар на процесот на производство, вклучувајќи R&D, инженеринг, обликување и производство, PriVa строго ги извршува регулативите на ISO9001: 2008 меѓународно, ни помага да заработиме и да ја одржиме довербата на нашите клиенти со доставување на нашето ветување за квалитет и сигурност.
Информации за компанијата
 • Бизнис тип:
  Manufacturer
 • Палета на производи:
  Indoor LED Display , Outdoor LED Display , Semi-outdoor LED Display
 • Производи / услуга:
  Панел за рекламирање на ЛЕР , ЛЕР екран , Екран за приказ на завеса на завеса , Изнајмување на екран за LED дисплеј , ЛЕР Тотем , Транспарентно предводено екран
 • Вкупно вработени:
  5~50
 • Капитал (Милиони САД $):
  RMB 1 Million
 • Основана е година:
  2014
 • Сертификат:
  ISO14001 , CE , EMC , RoHS , UL
 • Адреса на компанијата:
  5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong, China
Трговски капацитет
Трговски информации
 • Incoterm:
  FOB,CFR,CIF,EXW
 • Terms of Payment:
  T/T
 • Просечно време на водење:
  Peak season lead time:Within 15 workday
  Off season lead time :Within 15 workday
 • Годишен обем на продажба (милион американски долари):
  US$2.5 Million - US$5 Million
 • Годишен обем на купување (милион американски долари):
  US$2.5 Million - US$5 Million
Извозни информации
 • Процент на извоз:
  71% - 80%
 • Главни пазари:
  Worldwide
 • Nearest Port:
  Shenzhen, Guangzhou
 • Режим за увоз и извоз:
  Имате сопствена лиценца за извоз

   Број на извозна лиценца:

   4403160YSZ

   Извоз име на компанијата:

   Shenzhen Priva Tech LTD

 • Фотографија за лиценца:
Производствен капацитет
 • Број на производни линии :
  6
 • Број на персоналот на КК :
  5 -10 People
 • ОЕМ услуги обезбедени :
  yes
 • Фабричка големина (Sq.meters) :
  1,000-3,000 square meters
 • Локација на фабриката :
  5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China
Контактирајте не
 • Contact Person :
  Ms. Candy Zhang
 • Тел :
  86-755-85254322
 • Мобилен телефон :
   +86+86 15989594467
 • Е-пошта :
  candy@privaled.comИспрати Испраќам барање
 • Адреса :
  Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион :
  China
 • Веб-страница :
  https://www.privaled.com

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site