Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Контактирајте не

Home > Контактирајте не

Контакт снабдувач
Candy Zhang

Ms. Candy Zhang

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-755-85254322
 • Мобилен телефон:+86+86 15989594467
 • Е-пошта:candy@privaled.com
 • Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518103
Контакт снабдувач
Ms. Maggie Chen

Ms. Ms. Maggie Chen

Manager

Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:+86-755-85254322
 • Мобилен телефон:+86+86 13590468474Contact me with Whatsapp
 • Е-пошта:Maggie@privaled.com
 • Адреса:Office: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518103
 • Веб-страница:https://www.privaled.com
 • Изложбен салон Босго:http://privaled.mk.bossgoo.com
Е-пошта на овој добавувач
 • Candy ZhangMs. Candy Zhang
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site