Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Производи

Home > Производи > Лед Киоск Постер > Кат што стои на отворено LED постер

Кат што стои на отворено LED постер

Категории на производи од Кат што стои на отворено LED постер , ние сме специјализирани производители од Кина, Кат стои на отворено предводена постер , Отворени прилагодени предводени знаци добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Oudoor HD предводена екранот R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • P4 отворен LED постер

  P4 отворен LED постер

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / кутија за летање

  • Способност за снабдување: 10000set/year

  • Сертификат: ISO2004

  • Модел бр.: PA4

  Подот за подот O utdoor Постер на екранот на LED Постер за ЛЕР- прирачник на Priva P4 усвојува напредни материјали и интелигентни контролер и потпирајќи се на својствени предности на LED дисплеј, во споредба со традиционалниот LCD рекламирање постер, Надворешни LED реклама постер во надворешната средина има многу...

  • P5 отворен LED постер

  P5 отворен LED постер

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / кутија за летање

  • Способност за снабдување: 10000set/year

  • Сертификат: ISO2004

  • Модел бр.: PA5

  Како постерот предводена од P5 на отворено или тотемскиот дисплеј предводени од отворено привлекуваат внимание на публиката? Со своите повеќе-точки испорака карактеристики, Priva Киоск на Лед-екран на отворено лесно може да се добие обемно дејство во одредена област, како околу местата за одење, улиците за шетање,...

  • P6 отворен LED постер

  P6 отворен LED постер

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / кутија за летање

  • Способност за снабдување: 10000set/year

  • Сертификат: ISO2004

  • Модел бр.: PA6

  Зошто е постер на екранот предводена од надворешниот простор или двострано одеше на отворено постер постер толку популарно до сега. Споредете со ЛЦД машината, Лед дисплејот има предности како поголема сигурност, добра униформност на сликата; Широк агол на гледање; Поголем однос на контрастот Најекономично и рационално...

Кина Кат што стои на отворено LED постер Добавувачи

АД постер за надворешен LED екран станува избор за најдобар избор за рекламирање и најдобра машина за заработка пари

Овој вид на отворено предводена постер   исто така се нарекува водечки играч на АД   е една од новите апликации за предводени дисплеи. Развиен од предводени екрани, посоодветно и пријателски е да се работи. Не треба да инсталирате како што е подот. и може да се стави насекаде каде што е потребно затворено или надворешно опкружување.

Факултативна пиксел пичка 4мм , 5 мм , 6мм. Изборни големини 60 ` '. IP65 / 54, доказ за времето; Ултра   Отворен HD LED дисплеј постер, кристално јасни и живописни слики; Висока осветленост и автоматско прилагодување според околината; Интелигентно управување со групите, лесно и практично. Благодарение на системот за контрола на кластерите и GPS технологијата, без разлика колку постери имате каде се, можете да ги контролирате лесно и брзо да ја промените содржината.

Тие се едни од машините кои заработуваат пари!

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site