Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Производи

Home > Производи > Лед Киоск Постер > Затворен предводена киоск Епостер

Затворен предводена киоск Епостер

Категории на производи од Затворен предводена киоск Епостер , ние сме специјализирани производители од Кина, Затворен предводена киоск Епостер , Затворен олово плеер плеер добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од P2.5 Внатрешна предводена реклама. Постер R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Затворен држач за LED димензии

  Затворен држач за LED димензии

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија + најлон торба

  • Способност за снабдување: 7000sets/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  • Сертификат: ISO2004

  Затворен држач за LED димензии А екран LED, изнајмување LED дисплеј, отворено LED Знаме на екранот е приказ на рамен панел кој користи низа на l ight диоди како пиксели за приказ видео нивната осветленост им овозможува да се користи на отворено каде Проѕирна LED дисплеј се...

  • P2.5 предводена рекламна плеер во затворен простор

  P2.5 предводена рекламна плеер во затворен простор

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија + најлон торба

  • Способност за снабдување: 7000sets/year

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  • Сертификат: ISO2004

  Направете го вистинскиот впечаток и создадете ново запирање со употреба на Xposter --- Внатрешни предводени екрани за комерцијална апликација Xposter е направен со предводена дисплеј екран, кој е многу ефикасен, средство за привлекување око, кој може да се измисли според барањата на апликацијата. Priva P2.5 Внатрешно...

Кина Затворен предводена киоск Епостер Добавувачи

Најдобар играч за рекламирање или машина за правење пари --- Led Kiosk Xposter

Овој тип на затворен простор го доведе Xposter исто така се нарекува водечки играч на АД   е една од новите апликации за предводени дисплеи. Развиен од предводени екрани, посоодветно и пријателски е да се работи.

Функција на Xposter е како што следува:

Ултра тенок и мала тежина. Инсталирање пријателски

Xposter е дизајниран со најнови технологии за да даде поблаг, потенок профил. Изработено е во прекрасна елоксирана мала тежина и алуминиумско куќиште со сјај за да се направи целиот постер да биде помалку од 35KGS. Повеќе преносни и полесни за инсталирање.


Плеј и плеер медиа плеер. Нема конфигурација.

Ажурирајте ја вашата дигитална содржина во силниот вграден репродукција на медиуми преку WiFi или USB. Лесно за следење на менито на екранот го прави апсолутно едноставно да се закаже содржина и потребна комплицирана конфигурација.


Преден сервис

Loveе ја сакате брзата практичност за сервисирање на замена на модулот на панелот однапред со само алатка за магнет.


Лесно контролирање и работење

Висока стапка на освежување и 128 чекори на контрола на градација. Не е потребен компјутер, со што се заштедува на трошоците, ја зголемува сигурноста и ги прави операциите поедноставни.


Интелигентно управување.

Xposter е претходно интегриран софтвер ви овозможува да го поврзете со компјутер или уреди со Android од единствена локација преку rj45, wifi, 3G, USD и HDMI. Ова го прави исклучително лесно да се идентификуваат поставките на екранот и управувањето.


 

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site