Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Производи

Home > Производи > Криејтив екран на екранот

Криејтив екран на екранот

Категории на производи од Криејтив екран на екранот , ние сме специјализирани производители од Кина, LED дисплеј за диџеј , LED дигитален штанд добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Видео DJид на диџеј LED R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Криејтив екран на екранот Добавувачи

LED дисплеј за диџеј

LED DJ Booth се користат различни модели и структури на производи како различни услови, кои можат да бидат прилагодени на моделирање на сцената. Може да се раздвои уникатната форма со различни големини на триаголници, правоаголници, шестоаголник. Единствената табела за диџеј не е ограничена на видови на околина. Примената на релевантноста и формата на DJ LED Video Wall може да го подобри препознавањето на сцената.

LED Bar Display не само што ќе претстави нежна и реална изведба во боја преку прилагодување на синхронизацијата, туку исто така е компатибилен со различни извори на влез како што се TVV, HDV, DVI, VGA, SDI. Усвојуваме SMD технологија за да постигнеме супер широк агол на гледање и подобра мазност на површината. Супер лесен кабинет е да се реализира лесна инсталација и одржување што може да се прилагоди за форми, големини, пиксели, резолуција.

 Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site