Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Производи

Home > Производи > Лед Киоск Постер

Лед Киоск Постер

Категории на производи од Лед Киоск Постер , ние сме специјализирани производители од Кина, Лед постер на отворено , Кат стои на отворено предводена постер добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Отворен мобилен постер за постер R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Лед Киоск Постер Добавувачи

Киоск предводена од екранот на отворено, како водечки постер е многу ефикасен, привлечен медиум кој може да се измисли според барањата на апликацијата. Постер на отворено или киоск предводена од екранот во мирување, има вграден плеер поврзан на екраните што може да се ажурираат од која било оддалечена локација со користење на софтвер за дигитална ознака. Овој медиум може да се користи за да ги поздрави гостите, да рекламира производи, како и да дистрибуира важни информации релевантни за неговите гледачи.


Киоск предводена од надворешна страна, можат да имаат поврзани повеќе екрани водени екрани. Предводениот постер на екранот може да се користи за рекламирање, но и за тоа дали информации и други задачи, како што се онлајн сурфање, плаќања на сметки, шопинг, итн. За неговите корисници.Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site