Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Производи

Home > Производи > Лед Киоск Постер > Тотем на екранот со ЛЕР на отворено

Тотем на екранот со ЛЕР на отворено

Категории на производи од Тотем на екранот со ЛЕР на отворено , ние сме специјализирани производители од Кина, На отворено предводена од знамето Тотем , Надворешно предводено знаме екранот добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од На отворено знаме екран R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Знамето на екранот предводено на отворено

  Знамето на екранот предводено на отворено

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија

  • Способност за снабдување: 10000set/year

  • Сертификат: ISO2004

  • Модел бр.: PF3

  P3 екран предводена од знаме на отворено На отворено LED екран знаме или на отворено LED светло пол екранот е предводена екран инсталиран на светлина столб на улица, се однесува на автопати, улици и други патишта страни страна s или заедници со добар проток на луѓе. Како синхрони приеми и синхрони функции за...

  • P4 предводена од надворешниот екран на знамето

  P4 предводена од надворешниот екран на знамето

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / кутија за летање

  • Способност за снабдување: 10000set/year

  • Сертификат: ISO2004

  • Модел бр.: PF4

  Со користење на Priva Slim Outdoor Led Poster на лесни столбови, можете да заштедите трошоци за инсталација и време со повлекување и ажурирање на рекламирањето за печатење за полето. исто така можете да унифицирате управување со интелигентен систем за управување. рекламирањето може да биде навистина контролирано,...

Кина Тотем на екранот со ЛЕР на отворено Добавувачи

Тотемот на ЛЕР на екранот со светло знак или киоск на екранот предводени од отворено , може да заштедат трошоци за инсталација и време со повлекување и ажурирање на рекламирањето за печатење на полето за светло. исто така можете да унифицирате управување со интелигентен систем за управување. рекламирањето може да биде навистина контролирано, Надворешниот рамен екран се очекува да стане големи медиуми, како нов носител на рекламирање.  

Мало тело, голем свет, Тоа не е само мал пиксел терен за предводено прикажување , туку мала ера на предводениот екран !

На   знаме LED киоск на дисплејот на секој коловоз на патот, не само што може да го реализира сеопфатното користење на коловозите на патиштата, со што патот веќе не е монотон, туку може да игра и содржина според различни фестивали и убавина во градот. Во исто време, ќе и обезбеди на јавноста и временски промени, загадување на животната средина и пристап до патиштата. донесе поголема погодност за јавноста.

Прива нуди професионални интелигентни решенија на Led лесен пол екран и професионална реклама   LED дисплеј технологија Со богатството на ЛЕР инженеринг проект искуство, Priva Лед ќе се исполнат клиент `s потреби varity.

Интегриран дизајн, лесен за употреба

Оперативен e контролер внатре, Факултативна на инсталација на   задната колона и страната на столбот , Лесно за транспорт и инсталирање.

Интелигентно управување и контрола и управување со кластери во големи размери. лесен и удобен

Управување со повеќе дисплеи преку кабел, 3G, 4G, WAN и LAN; Може да управува преку мобилен телефон со АПП. Управување со 1-1 и 1-Н Со еден клик за ослободување, тајминг, ажурирање на АД .Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site