Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Производи

Home > Производи > Лед Киоск Постер > Постер за надворешен мобилен LED-киоск

Постер за надворешен мобилен LED-киоск

Категории на производи од Постер за надворешен мобилен LED-киоск , ние сме специјализирани производители од Кина, Отворен мобилен постер за постер , Мобилен постер за порт добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Надворешно прикажување на мобилен постер за мобилни телефони R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Паметен дисплеј со постер

  Паметен дисплеј со постер

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија

  • Способност за снабдување: 10000set/year

  • Сертификат: ISO2004

  • Модел бр.: PM4

  Паметен дисплеј со постер Која е разликата помеѓу под-надворешниот и полу-надворешниот електронски LED дисплеј Надворешно значи дека ЛЕР-екранот е целосно изложен на сонце или дожд и нема никаква пречка за градење или структура на или околу ЛЕР-екранот. Една од главните карактеристики на екраните на отворено мора да...

  • Предводени од екранот Киоск на отворено

  Предводени од екранот Киоск на отворено

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија

  • Способност за снабдување: 10000set/year

  • Сертификат: ISO2004

  • Модел бр.: PM5

  Предводениот екран на киоск постер на отворено станува сè попопуларен Со развој на ЛЕР чип и технологија за капсулација, Отворен Постер за Шверц пикселот е сè помал и помал и поголема јасност. Тоа го прави LED дисплејот Led Screen of Window Signage ги наруши ограничувањата на гледање на долги растојанија. Почнувајќи...

  • P6 отворен мобилен постер за мобилни телефони

  P6 отворен мобилен постер за мобилни телефони

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / кутија за летање

  • Способност за снабдување: 10000set/year

  • Сертификат: ISO2004

  • Модел бр.: PM6

  Најдобар избор за рекламирање за ера на мобилен интернет! Овој вид постер предводена од отворено и Репродуктор за рекламирање на отворено предводени од екран е една од новите апликации за предводени дисплеи. Развиен од предводени екрани, посоодветно и пријателски е да се работи. Тоа е машина за правење пари постојано....

Кина Постер за надворешен мобилен LED-киоск Добавувачи

Изборот на најдобра реклама и најдобриот пари заработува machine-- Надворешни LED екран киоск

О utdoor доведе киоск постер   го нарекол и водениот играч на АД Киоск е една од новите апликации за предводени дисплеи. Развиен од предводени екрани, посоодветно и пријателски е да се работи. Не треба да инсталирате како што е подот. и може да се стави насекаде каде што е потребно затворено или надворешно опкружување.

Факултативна пиксел пичка 4мм , 5 мм , 6мм. Изборни големини 60 ` '. IP65 / 54, доказ за времето; Ултра   Отворен HD LED дисплеј Киоск постер, кристално јасни и живописни слики; Висока осветленост и автоматско прилагодување според околината; Интелигентно управување со групите, лесно и практично. Благодарение на системот за контрола на кластерите и GPS технологијата, без разлика колку постери имате каде се, можете да ги контролирате лесно и брзо да ја промените содржината.

Тие се едни од машините кои заработуваат пари!


Интелигентно следење   и GPS

Висока осветленост за заштеда на отворено и заштеда на енергија


Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site