Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Производи

Home > Производи > Предводена од UHD екранот

Предводена од UHD екранот

Категории на производи од Предводена од UHD екранот , ние сме специјализирани производители од Кина, Екран со мали пиксели , Екран со мал пиксел пит добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од UHD дисплеј предводена од UHD екранот R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Предводена од UHD екранот Добавувачи

Предни сервисни кабинети UHD предводени од видео- wallидот на екранот P1.25, P1.56 P1.875, P1.923 и P2.5

Дизајн на кабинет на екранот со мал пиксел што засекогаш ќе го промени начинот на кој се специфицирани LED-дисплеите . Функција за функција, HD, 4K или 8K. Оваа серија на ЛЕР-дисплеи екраните се дизајнирани за радиодифузија, контролна сала и 24/7 апликации на Центарот за итни случаи, кои вклучуваат непотребно напојување и картичка за примање. Овие карактеристики ќе обезбедат бесплатен видео приказ за критични апликации во мисијата.

Споредете со ЛЦД сетови, видео-wallидот предводена од затворен простор има многу предности. Ова е причината зошто UHD-екранот предводена од се повеќе станува попопуларен и прифатлив


Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site