Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Priva Tech Co., Ltd.

Производи

Home > Производи > Предводена од UHD екранот > UHD предводена од екранот-PJ

UHD предводена од екранот-PJ

Категории на производи од UHD предводена од екранот-PJ , ние сме специјализирани производители од Кина, Видео Uид UHD , Екран предводена од UHD добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Дисплеј предводена од UHD R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • P1.875 HD LED дисплеј

  P1.875 HD LED дисплеј

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / Кутија од картон / Случај за лет

  • Способност за снабдување: 500m2/month

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  • Сертификат: ISO2004

  PJ серијалот на предводена од HD HD има полесна тежина на кабинетот. Функција за одржување пред и назад. Исто така со модуларни додатоци, многу е погодно за одржување. Серијата Priva LED PJ има пиксели пит P1.56mm, P1.875mm, P2mm и P2.5mm за edидот на Led Video. Оваа серија на ЛЕР-екранот е широко користена за...

  • P1.56 екран со LED-екран

  P1.56 екран со LED-екран

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / Кутија од картон / Случај за лет

  • Способност за снабдување: 500m2/month

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  • Сертификат: ISO2004

  Што бара екран за LED дисплеј со мал пиксел Визуелен ефект. Екранот на Piva LED секогаш е под тест за камера со висока дефиниција, потребите за освежување и длабочина на боја се строги. Значи, конфигурацијата е поголема. Priva LED PJ серија од екранот предводена од HD има помала тежина на кабинетот. Функција за...

  • P2.5 LED екран на екранот

  P2.5 LED екран на екранот

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / Кутија од картон / Случај за лет

  • Способност за снабдување: 500m2/month

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  • Сертификат: ISO2004

  Што бара екран за LED дисплеј со мал пиксел Визуелен ефект. Екранот на Piva LED секогаш е под тест за камера со висока дефиниција, потребите за освежување и длабочина на боја се строги. Значи, конфигурацијата е поголема. Priva LED PJ серија од екранот предводена од HD има помала тежина на кабинетот. Функција за...

  • P2 LED видео екран

  P2 LED видео екран

  • Бренд: Прива

  • Пакување: Дрвена кутија / Кутија од картон / Случај за лет

  • Способност за снабдување: 500m2/month

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  • Сертификат: ISO2004

  Што бара екран за LED дисплеј со мал пиксел Визуелен ефект. Екранот на Piva LED е секогаш под тест за камера со висока дефиниција, потребите за освежување и длабочина на боја се строги. Значи, конфигурацијата е поголема. Priva LED PJ серијата на екранот предводена од HD има помала тежина на кабинетот. Функција за...

Кина UHD предводена од екранот-PJ Добавувачи

Како еден од најпопуларните типови на кабинети, производите од PJ серијата на Priva LED се многу полесни за инсталација, одржување и транспорт. Оваа серија на производи опфаќа LED екран од P1.56mm, P1.875mm, P2mm и P2.5mm. PJ серија UHD предводена од екранот за поддршка за предно пристапување и назад. Модуларен дизајн полесен за одржување. Заклучете го нагоре и надолу, лево и десно направете ја инсталацијата полесна и брза. PJ серија UHD предводена од екранот спакуван со модули и кабинет заедно, Исто така, ќе се забрза инсталацијата и транспортот. Ако повеќе информации во врска со овој сервис на LED дисплеј, Pls ни договор!

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-85254322

Fax:

Мобилен телефон:+86+86 15989594467

Е-пошта:candy@privaled.com

Адреса: Factory: 5th Floor,Zhuoke Technology Park, Chongqing Road, Fuyong Town, Baoan District, Shenzhen China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site